Meteo Noorddijk

Temperatuur: 11.9° C
Windsnelheid: 1.6km/h NNW
Luchtdruk: 1015.7hPa
Laatste update: 22/07/2018 06:40:00

meteo.depolderster.be

Komende maand

vr 27/07 20:00 - :
Totale maansverduistering: Publieke openingsavond (De Boerekreek)
vr 17/08 20:00 - vr 17/08 23:00:
Publieke openingsavond
vr 24/08 20:00 - vr 24/08 23:00:
Publieke openingsavond

Kalender

Januari,
2018
Januari 2018
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
1 Monday, 1 January 2018 2 Tuesday, 2 January 2018 3 Wednesday, 3 January 2018 4 Thursday, 4 January 2018 5 Friday, 5 January 2018 6 Saturday, 6 January 2018 7 Sunday, 7 January 2018
8 Monday, 8 January 2018 9 Tuesday, 9 January 2018 10 Wednesday, 10 January 2018 11 Thursday, 11 January 2018 12 Friday, 12 January 2018 13 Saturday, 13 January 2018 14 Sunday, 14 January 2018
15 Monday, 15 January 2018 16 Tuesday, 16 January 2018 17 Wednesday, 17 January 2018 18 Thursday, 18 January 2018 19 Friday, 19 January 2018 20 Saturday, 20 January 2018 21 Sunday, 21 January 2018
22 Monday, 22 January 2018 23 Tuesday, 23 January 2018 24 Wednesday, 24 January 2018 25 Thursday, 25 January 2018 26 Friday, 26 January 2018 27 Saturday, 27 January 2018 28 Sunday, 28 January 2018
29 Monday, 29 January 2018 30 Tuesday, 30 January 2018 31 Wednesday, 31 January 2018 1 2 3 4
Toon evenementen van alle categorieën


Sterrenwacht De Polderster - Kapelledreef 2, 9960 Assenede
sterrenwacht@depolderster.be

Schrijf u in op onze nieuwsbrief

E-mail adres:

voornaam:

achternaam: